Slide background
ŞAHİN İÇ GİYİM HAKKINDA

Şahin iç Giyim ve Tekstil San. Tic. Ltd. Şti., 1956 yılından beri İç Giyim ve Pijama sektöründe yer alan güçlü bir Kuruluştur.

Lider Firmalar arasında yer alan Şahin İç Giyim ve Tekstil, kendi bünyesinde üretim yapmakta olup ürünlerinde kalite standardını en üst düzeyde tutmaktadır.

Firmamız Şahin İç Giyim ve Tekstil üretimine İstanbul, Seyrantepe’de 5000 m2 lik fabrikasında yamaktadır.

Şahin İç Giyim ve Tekstil, Şahin ve ihracat Markamız olan Donato Ricci ürünleriyle faaliyetine büyük bir başarıyla devam etmektedir.

Bay, Bayan ve Çocuk koleksiyonların üretimini yapan firmamız Şahin ve Donato Ricci Markalarıyla ihracata hız vermektedir.

İç Giyim ve Pijama sektöründe Kalitesini kanıtlamış olan Şahin İç Giyim ve Tekstil, her zaman güveniler bir kuruluş olmak ve mevcut durumunu korumakla yetinmeyip her noktayı sürekli iyileştirmeyi, temel bir felsefe olarak benisemiştir.

İç Giyim ve Pijama, tasarımları daha rahat, şık ve moda çizgileriyle, giyinmesini bilen müşterilerimizin iç giyim tercih olarak sunmaktadır.

Misyonumuz

Hem Türkiye hem de Uluslar arası Standard’larında Üretimimizi Sunup Müşterilerimizin Memnuniyetini Sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Bizim Vizyonumuz Türkiye ve Uluslar arası Düzeyde Müşteri Bilincini ve Kültürünü Artırmak, Kaliteli Yaşamı İnsanlara Yaşatabilmek, Yeni Tasarımları Sunmak, En Yeni Tasarımı Üretmek, Tasarım ve Kalite Merkezi Olmak.

Ürettiğimiz Markaların Uluslar arası Markaların arasında yerine almasını sağlamaktır.

Hem Günlük Hayatta hem de Özel Hayatta Olabildiğince Rahat, Yenilikçi ve Şık Ürünleri Sunmayı hedeflemiştir.

Değerler

Şahin İç Giyim ve Tekstil ile Çalışanlarının Tamamını Katılım ve İsteğiyle Sektörümüzde Aranılan Marka Olarak, Müşterilerimizin Memnuniyetini Tam Olarak Karılaşmak ve bu Yolda Sürekli Gayret Gösterip Tercih Edilmek Amacımız ve Temel Felsefemizdir. Bu Doğrultuda En Çok Önem Verdiğimiz  ;-

- Dürüstlük ,

- Güvenilirlilik,

- İş Ahlakı,

- Gelişim,